Strefa Wellness

Zapraszamy do naszej strefy wellness, w której możecie skorzystać z jedynego w okolicy krytego basenu z podgrzewaną wodą oraz sauny fińskiej. Nasz basen jest dodatkowo wyposażony w tzw. przeciwprądy, czyli sztuczną falę. Jest to urządzenie do masażu, które gwarantuje dodatkową atrakcję w basenie kąpielowym. Przeciwprądy sprawiają, że płynie się w miejscu (pod prąd), co powoduje większy wysiłek fizyczny, a dzięki dodatkowej funkcji biczów wodnych można wykonać masaż całego ciała.

Korzystanie z basenu oraz sauny fińskiej jest bezpłatne, wliczone w cenę pobytu.

Przy basenie znajduje się również gabinet masażu z dwoma specjalistycznymi łóżkami do masażu. Masaże wykonują dyplomowani i doświadczeni fizjoterapeuci.

Basen

Sauna

Masaże

 

 

Nasi fizjoterapeuci

Daria Kozieł

Nazywam się Daria Kozieł, jestem fizjoterapeutką pasjonującą się w Naturalnych Terapiach Estetycznych Twarzy. Z zamiłowania upiększam, leczę i relaksuję. Moja droga z masażem zaczęła się 9 lat temu. W codziennej pracy łączę wiedze z dziedziny fizjoterapii pogłębioną o specjalistyczne kursy. W gabinecie wykonuję masaż Kobido, pracuję metodą Zoga Face, używam technik z zakresu Fizjoterapii Estetycznej oraz masażu Transbukalnego. Terapię wzbogacam technikami akupunktury kosmetycznej i kinesiotapingiem. Praca z twarzą niezwykle mnie inspiruje. Jestem zwolenniczką naturalnych sposobów spowalniania procesów starzenia z otwartością i ciekawością na różne metody.

Aleksandra Orzechowska

Jestem masażystką specjalizującą się w pracy powięziowej, dzięki czemu zwracam uwagę na Twoją postawę, dysbalans w ciele oraz patrzę na ciało w przestrzeni i w ruchu. Techniki powięziowe dają poczucie większego komfortu w ciele, robią więcej miejsca na swobodny ruch. Oprócz tego wykonuję masaże relaksacyjne, które poprzez odpowiedni nacisk wprowadzają ciało i głowę w stan rozluźnienia i relaksu. Pracuję z ciałem już niemal 5 lat, a od 2 lat prowadzę gabinet Warsztat Zdrowia w Gdańsku. W mojej pracy staram się, aby każdy wychodził usatysfakcjonowany wykonaną usługą oraz czuł się wysłuchany i zaopiekowany. Chętnie doradzę w doborze ćwiczenia lub techniki automasażu. Ostatni czas przeznaczyłam na szkolenia z terapii powięziowej w szkole Anatomy Trains w 7 modułach, odbyłam także kurs Masażu Tkanek Głębokich oraz relaksacyjnego masażu powięziowego. Prywatnie od wielu lat związana jestem z ruchem – początkowo była to lekkoatletyka, a do niedawna trójbój siłowy.

 

Julia Kulczycka

Jestem studentką fizjoterapii i byłą zawodniczką trójboju siłowego. Pasjonuję się ruchem i możliwościami ludzkiego ciała. Od kilku lat zajmuję się pracą z ludźmi jako trenerka, uczę ich jak ruch i siła mięśniowa mogą pomóc w pozbyciu się bólu. Oprócz tego wykorzystuję wiedzę zdobytą na studiach oraz kursach na temat pracy manualnej z ciałem. Pracuję wolnymi i spokojnymi ruchami, głębokimi technikami, w miarę możliwości bezboleśnie. Masaż wykonuję głównie technikami powięziowymi za pomocą masażu tkanek głębokich oraz punktów spustowych, ale również znajdziecie u mnie masaż klasyczny oraz relaksacyjny. Chętnie doradzę w doborze ćwiczenia lub techniki automasażu dobranej indywidualnie.

Szczegółową ofertę wraz z cennikiem udostępniamy na życzenie.

Refleksologia i Numerologia

Jolanta Pobłocka

Refleksologia

Refleksologia to terapia holistyczna. Opiera się na umiejętnym uciskaniu konkretnych miejsc na stopach, dłoniach , twarzy oraz uszach. Uciskając dane punkty, można poprawić ogólne samopoczucie i wpłynąć na funkcjonowanie całego organizmu. Serdecznie zapraszam na dwa rodzaje zabiegów:

  • Refleksologia stóp

Zabieg dedykowany dla osób, które potrzebują wesprzeć swój system odpornościowy, zregenerować organizm, wspomóc leczenie bezsenności, migren, stanów permanentnego zmęczenia, a także dolegliwości płynących z układu pokarmowego oraz inne.

  • Głęboko relaksujący masaż stóp z elementami refleksologii

Zabieg dedykowany dla osób, które potrzebują wyciszenia, głębokiego relaksu i odpoczynku oraz zrównoważenia układu nerwowego. Podczas zabiegu wyłączamy niektóre zmysły, aby inne mogły mocniej pracować, zabierając każdego w podróż w głąb samego siebie, której towarzyszami będą dotyk, dźwięk oraz zapach.

Numerologia

Jestem absolwentką rocznego kursu numerologii karmicznej u jednej z najbardziej znanych i cenionych numerolożek w kraju i za granicą. Dzięki numerologii głębiej poznajemy nasze cechy, osobowość, talenty oraz nawet te uzdolnienia, które schowane są w podświadomości. Wiedza ta pomaga dokładniej zrozumieć samego siebie, nasze jakości i predyspozycje.
Dzięki numerologii jesteśmy w stanie określić, kiedy możemy spodziewać się sprzyjających momentów w życiu oraz jak łagodzić okresy bardziej wymagające. Na podstawie obliczeń numerologicznych, możemy sprawdzić jakie wibracje niosą kolejne lata i na co powinniśmy zwrócić uwagę.

Indywidualna konsultacja numerologiczna jest narzędziem, które pomaga zrozumieć swoją własną drogę życiową.

 

Cena zabiegów refleksologii i konsultacji numerologicznej to 150zł.